Dojednáno s OSO Hotwater

Datum: 17. ledna 2012

Global Water Solutions s potěšením oznamuje úspěšně ukončené jednání se společností OSO Hotwater na dodávku expanzních nádob PressureWave pro nové uzavřené zásobníkové ohřívače vody OSO Super S.

O společnosti OSO Hotwater

OSO Hotwater Ltd je předním dodavatelem tlakových uzavřených zásobníkových ohřívačů vody do vodovodní sítě. Úspěch OSO spočívá v inovativním designu a kvalitním zpracování v jejich norském závodě. OSO má silnou mezinárodní reputaci díky výrobním postupům, šetrným k životnímu prostředí.

Pan Sigurd Braathen (ředitel společnosti) řekl:
Po vyhodnocení několika potenciálních dodavatelů expanzních nádob jsme zjistili, že z hlediska poměru kvality a ceny se žádný nevyrovná Global Water Solution. Jelikož dodáváme jedny z nejkvalitnějších zásobníkových ohřívačů vody na trhu, znamená to, že si můžeme vybrat pouze nejlepší zařízení. GWS se vyznačuje bezkonkurenční flexibilitou a zákaznickým servisem a v našich rozsáhlých zkouškách životnosti jejich expanzní nádoby překonaly konkurenci. Jsme přesvědčeni, že naše volba byla správná."

Pokud budete mít zájem o další informace o výrobcích Global Water Solutions, klikněte prosím na tlačítko „Kontakt" a dostanete se ke kontaktu na místního zástupce.