O nás

Společnost Global Water Solutions Ltd. (GWS), člen skupiny Swan, nabízí kompletní sortiment tlakových membránových nádob pro vrty na vodu, domácí vodárny, řízení tlaku, reverzní osmózu, teplovodní vytápění a další tepelné aplikace. GWS slouží světovým trhům se strategicky umístěnou výrobou v Randolphu, Massachusetts, USA a Taichungu, Taiwan s dalšími distribučními sklady v Guatemale, Portoriku, Spojených arabských emirátech, Turecku, Číně, Indii, Francii, Itálii, Velké Británii a Španělsku. GWS má kanceláře v Lucembursku, Itálii, Turecku, Velké Británii, Španělsku, Taiwanu, Kostarice, Brazílii, Portoriku, Indii, Koreji, Singapuru, Filipínách, Číně a Spojených arabských emirátech. Sídlo společnosti GWS je v Jersey, Channel Islands a její správní kanceláře jsou v Randolphu, MA, USA a Taichungu, Taiwan.

GWS - Nejkomplexnější dodavatel tlakových nádob

Premiérové řady tlakových nádob GWS sérií PressureWave™, HydroGuard™, Max™, UltraMax™, M-Inox™, ThermoWave™, HeatWave™, SolarWave™, RoWave™, Challenger™, C2 Lite™, Flow-Thru™  SuperFlow™, jakož i příslušenství GWS jsou prodávány a servisovány nejuznávanějšími velkoprodejci, specializovanými na čerpadla a primárními výrobci (OEM) ve více než 100 zemích celého světa a tento počet se stále zvětšuje! Patentované nádoby GWS Flow-Thru™ jsou k dostání v ocelovém a kompozitním provedení a při použití s řídícími systémy VFD zajišťují tu nejčerstvější vodu. GWS nyní uvedla série SpringTech™, což je premiérová řada  nádob na úpravu vody s patentovaným revolučním designem z kompozitního materiálu pro bytové a lehké užitkové instalace, které využívají stejnou technologii jako kompozitní membránové tlakové nádoby C2Lite™.

GWS je i nadále v čele inovací a nových technologií pro tlakové nádoby a je nejkomplexnějším dodavatelem tlakových nádob na světě. GWS zvětšuje svůj podíl na stávajících světových trzích a pokračuje v produktové i teritoriální expanzi.

Výrobní zařízení GWS

Jedinečný sortiment GWS obsahuje patentované membránové nádoby CAD2, jakož i řadu nádob s jednoduchými membránami s patentovanou vodovodní přípojkou a také série s výměnnými vrstvenými membránami. Tato kombinace nabízí zákazníkům GWS flexibilitu při výběru výrobků pro konkrétní aplikace. Výrobní závod v Randolphu, Massachusetts vyrábí všechny série s membránou CAD2 (Challenger™, Flow-Thru a C2Lite™), závod v Taichungu, Taiwan vyrábí všechny série s jednoduchou membránou (PressureWave™, HydroGuard™, Max™, UltraMax™, M-Inox™, ThermoWave™, HeatWave™, SolarWave™ a RoWave™) a externí výrobní zařízení vyrábějí výměnnou membránu a vysokotlaké série (SuperFlow™). Celosvětový zákaznický servis je zajišťován kancelářemi v Lucembursku, Itálii, Kostarice, Indii, Turecku, Číně a Taiwanu, které jsou podporovány velmi zkušenými mezinárodními prodejními organizacemi. GWS je také na předním místě v otázkách mezinárodní legislativy, protože jeho výrobky splňují požadavky WRAS, NSF, PED, ACS, GOST, Evrazes a dalších předpisů specifických pro konkrétní země.

Jedinečná filosofie GWS

Osobitý přístup společnosti GWS klade důraz na zákaznické služby a zvláštní pozornost věnuje poprodejnímu servisu a podpoře zákazníků v terénu. Široký sortiment společnosti, vývoj inovativních výrobků a velmi zkušený technický a prodejní personál nadále odlišuje společnost od jejích hlavních konkurentů a umožňuje jí poskytovat zákazníkům nejlepší dostupné výrobky a služby. Spolu se svými sesterskými společnostmi Flexcon Industries (prodej a výroba v severní Americe) a TankPac Industries (prodej a výroba na Taiwanu), je GWS společností v neustálém pohybu, s výrobky zaměřenými na nejvyšší kvalitu a skutečně globálním zaměřením na vodovodní systémy.