Série SpringTech Cartridge Tank™

Použití

  • Požadavky na celopolyetylenové nádobu pro komunální nebo studniční vodovodní aplikace
  • Extrémní zátěžové podmínky, RO systémy a jakékoliv další předčišťovací aplikace, kde je vyžadován nebo žádoucí vysoký pracovní průtok a nízká tlaková ztráta
  • Pro zákazníky, které již unavuje měnit každý týden nebo měsíc jejich malé filtry 2,5 nebo 4”.
  • Zástupné řešení pro drahé nerezové nádoby… 100% plastový design.
  • Ideální pro většinu problematický záležitostí souvisejících s vodou, kde jde především o znečištěnou vodu, při nižší smykové rychlosti mohou tyto filtry na rozdíl od běžné filtrace důkladně zachytávat pevné částice.

Vlastnosti

Dejte sbohem malým a neúčinným nádobám. Zbavte se drahých nerezových nádob. GWS SpringTech Cartridge Tank™ nabízí prodlouženou životnost a servis a nákladově efektivnější a účinnější filtrační řešení.

Tento revoluční patentovaný filtrační systém se vyznačuje snadno přístupnými otvory v horní a dolní části nádoby pro použití s různými filtračními přípojkami a řešeními. Toto  lehké a nákladově efektivní zařízení s velkým množstvím konfiguračních možností je filtračním řešením budoucnosti...100% nekovovým!

Nádoba má exkluzivní průmyslovou vložku SpringTech patentovanou GWS a vyznačuje se třemi volitelnými otvory pro připojení v horní a dolní části pro použití s tlakovým ventilem nebo regulačním ventilem/ hlavicí IN/OUT spolu s dolní nebo horní vypouštěcí instalační přípojkou pro bytové a lehké užitkové instalace. Patentovaný design se západkovým kroužkem, který nevyžaduje žádný nástroj, usnadňuje odpojování přípojek z horních a dolních otvorů pro přístup k vnitřnímu filtračnímu systému. Radiální těsnící zátky horních a dolních otvorů umožňují snadnou výměnu.

GWS SpringTech Cartridge Tank™ je přímou náhradou za malé a neúčinné 2,5” nebo 4,5” nádoby nebo drahé nerezové kazetové nádoby.

Odvzdušňovací otvor v horní části s instalatérským připojením v dolní části jsou navrženy tak, aby k nim byl snadný přístup a umožňují koncovému uživateli jednoduchou údržbu filtru bez odpojování potrubí. Cartridge Tank™ je vysoce výkonné zařízení splňující požadavky NSF 61, které bylo testováno na provozní tlak 150 psi.